Oprydning Netværk

Sorter:

Cisco 2911 - monterbar på stativ
8.495,00 
C067996

Cisco 2911 - monterbar på stativ

Cisco 2911 - Router - GigE - WAN-porte: 3 - monterbar på stativ
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
Cisco Aironet 2702e Controller-based - trådløs forbindelse
4.448,00 
C397187

Cisco Aironet 2702e Controller-based - trådløs forbindelse

Cisco Aironet 2702e Controller-based - Trådløs forbindelse - 802.11a/b/g/n/ac - Dobbeltbånd
2 på lager
1-2 dage  leveringstid
Cisco Catalyst Compact 2960C-12PC-L - monterbar på stativ
3.639,00 
C163757

Cisco Catalyst Compact 2960C-12PC-L - monterbar på stativ

Cisco Catalyst Compact 2960C-12PC-L - Switch - Administreret - 12 x 10/100 (PoE) + 2 x delt Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
Panasonic DY-WL5E-K - netværksadapter
389,00 
C223130

Panasonic DY-WL5E-K - netværksadapter

Panasonic DY-WL5E-K - Netværksadapter - USB - 802.11b, 802.11g, 802.11n - for Panasonic DMP-BD77EB-K, DMP-BD77EG-K, DMP-BD77EG-S; SC-BTT190
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
Poynting Antennas XPOL-A0001 - antenne
799,00 
C296569

Poynting Antennas XPOL-A0001 - antenne

Poynting Antennas XPOL-A0001 - Antenne - cellular - 2 dBi - omni-directional - udendørs, Til montering på væg, stangmontering, indendørs, vindue - RAL 9001, fløde/grå
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
Edimax 3G-6408N - desktop
149,00 
C251878

Edimax 3G-6408N - desktop

Edimax 3G-6408N - Trådløs router - 4-port switch - 802.11b/g/n
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
HPE ProLiant NC6770 - netværksadapter
89,00 
C020532

HPE ProLiant NC6770 - netværksadapter

HPE ProLiant NC6770 - Netværksadapter - PCI-X - 1000Base-SX - for Workstation xw4200; High Performance Cluster LC Series; ProLiant DL380 G4, ML370 G3
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
Intenso Memory 2 Move MAX - streamingadapter til netværksmedie
129,00 
C394299

Intenso Memory 2 Move MAX - streamingadapter til netværksmedie

Intenso Memory 2 Move MAX - Streamingadapter til netværksmedie - USB 2.0 / Fast Ethernet - 10Mb LAN, USB, 100Mb LAN, 802.11b, USB 2.0, 802.11g, 802.11n - sort
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
NETGEAR Powerline XAVB2602 - væg-monterbar
199,00 
C145551

NETGEAR Powerline XAVB2602 - væg-monterbar

NETGEAR Powerline XAVB2602 - Bro - GigE, HomePlug AV (HPAV) - væg-monterbar
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
TP-LINK MC210CS - Gigabit Ethernet
299,00 
C140087

TP-LINK MC210CS - Gigabit Ethernet

TP-LINK MC210CS - Fibermedieomformer - Gigabit Ethernet - 1000Base-FX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkelttilstand - op til 15 km - 1310 nm - for P/N: TL-MC1400
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
TP-LINK TD-W8951ND - desktop
189,00 
C155464

TP-LINK TD-W8951ND - desktop

TP-LINK TD-W8951ND - Trådløs router - DSL-modem - 4-port switch - 802.11b/g/n - 2,4 GHz
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
OUTLET LevelOne ViewCon KVM-0831 Combo KVM Switch - desktop
1.399,00 
B-C037070

OUTLET LevelOne ViewCon KVM-0831 Combo KVM Switch - desktop

LevelOne ViewCon KVM-0831 Combo KVM Switch - KVM switch - USB - 8 x KVM port(s) - 1 lokalbruger - desktop
1 på lager
1-2 dage  leveringstid
Vis flere varer